Nacionalinė Mokamojo Europos Parlamento sesija Elektrėnuose

Europos Parlamento rinkimai jau ne už kalnų, todėl labai svarbu išsiaiškinti: kaip Strasbūre ir Briuselyje darbuosis mūsų išrinktieji.

Puiki proga tai padaryti yra sausio 19 d. vyksianti Mokomojo Europos Parlamento (MEP) regioninė sesija Elektrėnuose. Joje kviečiame dalyvauti moksleivius, studentus bei susidomėjusius suaugusiuosius iš Elektrėnų savivaldybės. Regioninės sesijos metu bus simuliuojami politinių grupių posėdžiai, kuriuose aiškinsitės politinių grupių poziciją nagrinėjamų klausimų atžvilgiu, komitetų posėdžiai, kuriuose nagrinėsite konkretų klausimą, prisidėsite prie teisės aktų koregavimo, plenarinis posėdis, kuriame susipažinsite su kitų komitetų bei politinių grupių pozicijomis bei argumentais, balsuosite dėl priimamų teisės aktų.

MEP sesijos metu įgausi drąsos, taip pat gebėsi konkrečiau formuluoti savo mintis, nuomonę, dirbti komandoje ir diskutuoti. Ši sesija paskatins tave dar labiau domėtis politinėmis aktualijomis, o dėl to bus lengviau išsirinkti tinkamą kandidatą, balsuojant Europos Parlamento rinkimuose.

Žinau,ką renku ir ŠįKartąBalsuosiu.eu komanda

 

Žinau,ką renku ir ŠįKartąBalsuosiu.eu komanda

Kada

-

Kur

Elektrėnų profesinio mokymo centras
Rungos
18
Elektrėnai 26109
Lithuania

Ar dalyvausite?