Votecraft hakatonas

Pilni energijos, idėjų, drąsūs ir ambicingi, pasiryžę pakeisti visą pasaulį jauni žmonės rinkimuose balsuoja gana vangiai. Kartais sutrukdo blogas oras, geras oras irgi trukdo. Trukdo mėgstami serialai ar žaidimai. O dažniausiai tiesiog tingisi. Bet pakeisti pasaulį norisi vis vien.

Kviečiame programuotojus, dizainerius, marketingo, politikos mokslų ir kitus specialistus į Votecraft hakatoną, kartu ieškoti ir būtinai rasti sprendimus kaip paskatinti jaunus žmones dalyvauti gegužės 26 d. vyksiančiuose Europos Parlamento rinkimuose. Kad kuo daugiau iš jų šiais metais tartų ŠĮ KARTĄ BALSUOSIU!

Votecraft hakatonas 2019

Šių metų rinkimai itin svarbūs it koks referendumas dėl visos Europos ateities, tad registruokis ilgai nesvarstęs (čia rasi ir daugiau informacijos): http://bit.ly/VoteCraftHakatonas
Registracijos balsadėžės užsidaro sausio 27 dieną.

Vasario 8-10 (visą savaitgalį, dieną ir naktį) hakatono dalyviai, susibūrę į komandas (maksimum 5 žmonės) ir padedami mentorių bei lektorių, kurs inovatyvius produktus: aplikacijas, puslapius, duomenų analizes, pokalbių robotus ir kt. Viską, ko reikia šiuolaikiniam žmogui įtikinti.

Komandos savo darbais ne tik spręs iškeltą problemą, bet ir rungsis dėl geriausiųjų titulo. Nugalėjusios komandos bus apdovanotos piniginiu ir kitokiais prizais: I vieta – 1000 EUR. Kiti prizai: vieta – bendra darbo erdvė veiklai tęsti, skrydis oro balionu.

Visi dalyvaujantys hakatone gaus:
• darbo vietą viso renginio metu,
• informaciją sėkmingam startui,
• maitinimą (numatyti užkandžiai ir karštas maistas),
• erdvę poilsiui,
• profesionalių mentorių pagalbą:

Elijus Čivilis - Už valstybės informacinių išteklių infrastruktūros konsolidavimą ir valdymo optimizavimą atsakingas ekonomikos ir inovacijų viceministras, beveik 10 metų ėjo įvairaus lygmens vadovaujančias pareigas IBM padaliniuose.

Augustinas Paukštė - Augustinas atstovauja jaunesniajai Lietuvos grafikos dizainerių kartai. Įvairūs jo įkurtos studijos darbai buvo įvertinti Brand Impact Awards, A’Design Awards, Baltic Best ir Adrenalino reklamos festivaliuose. Augustinas taip pat prisideda prie Lietuvos kūrybininkų bendruomenės, organizuodamas Creativity Scouting renginius.

Aušrinė Diržinskaitė - Aušrinė yra baigusi politikos mokslų studijas ir domisi jaunų žmonių domėjimosi politikai bei dalyvavimo rinkimuose ypatumais. Ji yra viena iš politikos stebėsenos tinklo Žinau, ką renku koordinatorių. Kartu su keliais šimtais jaunų savanorių tinklas siekia paskatinti jaunus žmonės ne tik dalyvauti rinkimuose, bet ir jiems ruoštis. Tuo tikslu rengia debatus tarp kandidatų ir vysto tiesioginio bendravimo su politikais platformą www.zinaukarenku.lt

Jonas Lekevičius - Jonas yra nepriklausomas vartotojo sąsajos dizaineris ir programuotojas. Anksčiau dirbęs Treatwell produktų dizaino vadovu, vienas iš Lemon Labs bendraįkūrėjų, yra sukūręs dizainą daugiau nei 30-iai programėlių bei išleidęs ∞ Loop žaidimą, turintį daugiau nei 50 milijonų žaidėjų.

Audrius Zujus - Audrius yra “Baltijos Pažangių Technologijų Instituto” technologijų vadovas, AI Meetup Group įkūrėjas, dirbantis “Digital" inovacijų, VR ir AI srityse.

Justina MuralytėKairysis dizaino pusrutulis, kasdien savo darbe jungianti politikos mokslų išsilavinimą, ekstremalų polinkį į pagrįstumą bei įvairiasluoksnę profesinę ir akademinę patirtį - nuo tarptautinės reklamos mokyklos iki finansų įmonės marketingo vadovės, tekstų rašytojos ar laisvai samdomos strategės. Šiuo metu FOLK ji atsakinga už klientų prekės ženklų vystymą bei kompleksinius dizaino projektus.

Justinas Jautžemis - Justinas turi 7 metus patirties rinkodaros strategijos, inovacijų ir skaitmeninių medijų planavimo rolėse Londone ir Vilniuje. Jis taip pat yra World Future Society narys bei dažnas pranešėjas konferencijose.

Mantas Pelakauskas - komunikacijos specialistas Europos Parlamento biure Lietuvoje. Anksčiau daugiausiai dirbęs su kultūrinių projektų komunikacija, dėstęs Vilniaus dailės akademijoje, Vilniaus dizaino kolegijoje. Daugiausia dėmesio skiria nostalgijos tyrimams. Tokių projektų, kaip „Faksimilis reklamos firma“, „90 puslapių“, „Klauso Vilnius“ autorius ir bendraautorius.

Dovydas Steponavičius - Dovydas Steponavičius - full stack programuotojas, dirbtinio intelkto pokalbių robotų agentūros Yellow Hammock CTO.

Kada

-

Kur

Europos namai
Gedimino pr
16
Vilnius 01402
Lithuania

Ar dalyvausite?