Susipažinkime Vilniaus knygų mugėje

Kaip ir kiekvienais metais, kartu su Europos Komisijos atstovybe Lietuvoje, dalyvausime Vilniaus knygų mugėje Litexpo parodų centre vasario 21-24 dienomis. Stendo tema šiais metais - Europos Parlamento rinkimai ir kampanija "ES. Drauge saugiau". Apsilankykite!

Ar balsuosite Europos Parlamento rinkimuose? Ar žinote, kaip reikia balsuoti, ir, svarbiausiai - kodėl reikia balsuoti? Koks rinkėjas esate - aktyvus, tingus ar nusivilęs? Kokių pasiteisinimų dažniausiai griebiasi tie, kas nebalsuoja? Apie visus šiuos klausimus kalbėsime mūsų stende.

Lankytojų laukia interaktyvus žaidimas "Koks esi rinkėjas?", galimybė nusifotografuoti ir atsisipausdinti nuotrauką atminimui, papildytos realybės ekranai ir daug informacijos apie Europos Parlamento rinkimus. Jie taip pat bus kviečiame užsiregistruoti EP rinkimų kampanijos tinklalapyje šįkartąbalsuosiu.eu ir gauti daugiau informacijos apie rinkimus per ateinančius mėnesius iki rinkimų.

Dalis stendo bus skirta Europos Komisijos informacinei kampanijai "ES. Drauge saugiau" ir paprastų žmonių, kurių dėka visi ES piliečiai gali gyventi saugesnėje aplinkoje, istorijoms.

Kaip visada, laukiame savo lankytojų 3 salės fojė, priešais rubinę.

Mūsų renginiai stende

Vasario 23 d. 11-13 val. mūsų stende lankysis Europos Parlamento nariai, su kuriais galėsite pabendrauti tiesiogiai. Planuoja dalyvauti Bronis Ropė, Petras Auštrevičius, Algirdas Saudargas, Valdemar Tomaševski. Kitų atsakymų dar laukiame.
Mugės metu organizuojame ir kelis susitikimus su tinklalapyje šįkartąbalsuosiu.eu užsiregistravusiais aktyvistais ir savanoriais - atėję į stendą jie galės sužinoti daugiau apie galimybes prisidėti prie informacinės rinkimų kampanijos.
Susitikimai su savanoriais vyks:

Kiti renginiai

Vasario 22 d. 16 val. salėje 1.2 Knygų mugės lankytojų laukia EP narės Laimos Liucijos Andrikienės knygos "Europos saulėlydis atšaukiamas" (sudarytojas Arnas Ališauskas) pristatymas.Vasario 22 d. 16 val. salėje 3.2 Knygos „Žmonės, kurie saugo Europą“ pristatymas. Knyga yra dalis kampanijos "ES. Drauge saugiau".
Daugiau informacijos apie bilietų kainas, mugės darbo laiką ir kita aktuali informacija: www.vilniausknygumuge.lt

Iki pasimatymo Knygų mugėje!

Kada

-

Kur

Litexpo parodų centras
Laisvės pr
5
Vilnius 04215
Lithuania

Ar dalyvausite?