Europrotai Kaune

Kovo 6 d. jau devintąjį sezoną startuoja nuotaikingi tradiciniai protmūšiai apie Europą! Kaip ir kasmet, keturis trečiadienius iš eilės vyks 4 žaidimo turnyrai, kurių pabaigoje išrinksime daugiausiai žinių apie Europą turinčius Kauno Europrotus.
Kada: kovo 6,13, 20, 27 d. Pradžia - 19 val.
Kur: restorane “Bokštas” (Kęstučio g. 86 / I. Kanto g. 18).
Komandų registracija el. paštu: kaunas@eudirect.lt arba tel. +370 67775536.
Dalyvavimas „Europrotuose“ yra nemokamas. Laukiame Jūsų!

Europrotai

Smagi žinia - šiemet žaidimai vėl vyks nacionaliniu mastu, t.y. tuo pačiu laiku ir į tuos pačius klausimus atsakinėsime ir žiniomis varžysimės ne tik mes, kauniečiai, bet ir kiti žaidimo dalyviai netgi iš 28 miestų, - pažiūrėsime, kurio miesto gyventojai apie Europą žino daugiausiai:)
Šiemet mūsų partnerių ir rėmėjų ratas taip pat platus: geriausias žinias pademonstravusios komandos laimės LR Užsienio reikalų ministerijos, ES programos “Europa piliečiams”, Europos vartotojų centro, UAB “Pirmas žingsnis” (ši įmonė įsteigė prizus net 3 geriausioms komandoms!), Kauno kamerinio teatro ir Kauno kino centro “Romuva”, Kauno m. savivaldybės, VšĮ “Kaunas In” ir Kaunas 2022”, Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos, UAB laipiojimo centro "Miegantys drambliai" įsteigtus prizus. Kadangi šiemet minime ir Laikinosios sostinės 100-metį - Jūsų taip pat lauks žinias apie tarpukario laikus patikrinantis turas ir jo prizas. O ir mūsų projektą šiemet priimantis erdvus ir visas norinčias žaisti komandas sutalpinsiantis restoranas „Bokštas“ kiekvieno vakaro komandai laimėtojai įsteigė savo specialųjį prizą – protingiausieji žaidėjai mėgausis firmine šonkauliukų ir sparnelių užkanda!
Daugiau informacijos ir žaidimo taisyklės - https://bit.ly/2GsfLgM

Kada

-

Kur

Restoranas “Bokštas”
Kęstučio
86
Kaunas
Lithuania

Ar dalyvausite?